Avame 9. juuni 2018!

Täna, 16. novembril algas SEB ja Lottemaa loodud suur üle-eestiline leiutamisvõistlus mille eesmärgiks on populariseerida Eesti noorte seas ettevõtlust ja innovatsiooni. Leiutamisvõistluse raames saab algatatud leiutamise akadeemia, kus kõik noored ja nende juhendajad saavad soovi korral lugemis- ja videomaterjali leiutamisest. Konkursil on viis peaauhinda ning publiku lemmiktöö püstitatakse Lottemaa teemaparki uudistamiseks kõigile külastajatele.

 

„Leiutamishuvi, uudishimu ja katsetamine on üks tugevaim jõud, mis viib meie ühiskonda edasi ning sellepärast on leiutamiskonkurss meie jaoks väärtuslik algatus. Samuti usume, et Lottel on Eesti brändina suur tulevik ning sellepärast on meil hea meel toetada ka Lottemaa tegevuste laienemist,“ kommenteerib leiutamiskonkursi loomist SEB juhatuse esimees Allan Parik.

 

”Eesti Teadusagentuur korraldab riiklikku õpilasleiutajate konkurssi juba alates aastast 2008 ning meil on hea meel toetada teisi samalaadseid ettevõtmisi. Et tublisid noori leiutajaid tuleb iga aastaga juurde kõikjalt üle Eesti, näitab see innovaatilise ja ettevõtliku mõtteviisi levimise kasvu meie ühiskonnas“, kommenteerib konkursi toetamist omalt poolt riikliku konkursi koordinaator Margit Lehis teadusagentuuri teaduse populariseerimise osakonnast.

 

Lottemaa suur leiutamiskonkurss saab alguse 16. novembril ning oma leiutisi saavad 6- kuni 18-aastased noored esitada kuni 15. märtsini 2018 Eesti Teadusagentuuri ja Lottemaa kodulehe kaudu. Oodatud on nii individuaalsed kui ka rühmatööd (4 noort + 1 juhendaja) ning lisainfot konkursi ja selle tingimuste kohta saab Lottemaa kodulehelt www.lottemaa.ee/leiutamisvoistlus-2018. Samal lehel on võimalik tutvuda inspiratsioonivideotega leiutamisest, saada lisainfot leiutamistöö korraldusest ning leida juhiseid oma tööle eesmärgi seadmiseks.

 

Konkursi võitjatena valitakse välja viis parimat leiutist, mille autorid saadetakse preemiana inspireerival reisile. Viie parima seast saab publik valida oma lemmikleiutise. Võidutöö ehitatakse 2018 suvel Lottemaa Leiutajateküla teemaparki külastajatele üle kogu maailma nautimiseks ja avastamiseks.

 

Vahvaid ideid ja mõtteid ning hästi suurt leiutamistuhinat kõigile!

18. oktoobril kirjutasid SEB pank ja Lottemaa Teemapark OÜ alla mitmeaastasele koostöölepingule, millega luuakse suur üle-eestiline leiutamisvõistlus. Leiutamisvõitlus saab alguse 16. novembril 2017, mille tegevuse õnnestumiseks annab oma toetuse ka Eesti Teadusagentuur. Võistluse eesmärk on populariseerida Eesti noorte seas ettevõtlust ja innovatsiooni. Leiutamisvõistluse võidutöö püstitatakse Lottemaa teemaparki uudistamiseks kõigile külastajatele.

 

„Lottemaa elanikud moodustavad innovaatilise ja tubli kogukonna. Nende näitel saab ettevõtluse ja innovatsiooni väärtusi viia Eesti noorteni väga edukalt juba algkoolis. Selle mängulise konkurssiga saab meie noortesse süstida ambitsioone, usku iseendasse, julgust katsetada ning teha midagi täiesti uut ja põnevat. Samuti usume, et Lottemaal on suur tulevik ning sellepärast on meil hea meel toetada ka Lottemaa teemapargi tegevuste laienemist“, kommenteerib leiutamiskonkursi loomist SEB juhatuse esimees Allan Parik.

 

„Lottemaa teemapargi, raamatute ja joonisfilmi loomise algusest alates oleme mõelnud sellele, kuidas saaks Lotte oma sõpradele veelgi lähedamal olla. Mitte ainult suvel või uue raamatu ilmumise ajal, vaid aasta ringi. Mis on see tegevus, mis hoiab meid meie lugejatega koos ja moodustab meist ühtse leiutajate kogukonna? Heade sõpradega koos mõeldes sünnivad ka väärt ideed. Seega algatame suure leiutajate konkurssi, millest saab osa võtta iga Eesti laps, kes soovib – nii nagu Lotte, viia ellu oma unistusi ja leiutada midagi eriti lahedat,“ sõnab üks Lottemaa autoritest Janno Põldma.

 

Lottemaa suur leiutamiskonkurss saab alguse 16. novembril ning oma leiutisi saavad 6- kuni 18-aastased noored esitada kuni 15. märtsini 2018 Eesti Teadusagentuuri, SEB ja Lottemaa kodulehe kaudu. Oodatud on nii individuaalsed kui ka rühmatööd ning lisainfot konkursi ja selle tingimuste kohta saab alates 16. novembrist Lottemaa kodulehelt.

 

Konkursi võitjatena valitakse välja viis parimat leiutist, mille autorid saadetakse preemiana inspireerival reisile. Viie parima seast saab publik valida oma lemmik leiutise. Võidutöö ehitatakse 2018 suvel Lottemaa Leiutajateküla teemaparki külastajatele üle kogu maailma nautimiseks ja avastamiseks.

 

Koostöölepingu allkirjastamise ja suure konkursi peatse käivitamise puhul saadab Lotte oma sõpradele ka sooja videoüleskutse:

 

SEB ja LOTTEMAA kutsuvad osalema suurel üle-eestilisel LEIUTAM…

SEB ja Lottemaa on alustamas suurt üle-eestilist LEIUTAMISVÕISTLUST, võidutöö püstitatakse Lottemaa teemaparki uudistamiseks kõigile külastajatele!Kõigest lähemalt http://lottemaa.ee/seb-ja-lottemaa-on-alustamas-suurt-ule-eestilist-leiutamisvoistlust/

Posted by Lottemaa on 18. oktoober 2017. a.

“Lotte lood”

Oktoobris televiisorikasti jõudev “Lotte lood” toob vaatajateni igapäevaselt Leiutajatekülas paistva päikese, hea tuju ja sõpruse, mis alati võidavad paha tuju ning kõik võimalikud arusaamatused. ??? Mida vahvat juhtuma hakkab, loe lähemalt artiklist!

 

LOTTE: Onu Klaus ütles, et suve pikemaks mängida on väga lihtne. Selleks on vaja ainult palju vahvaid sõpru ja lõbusaid mänge. Sügis pidi tulema siis kuu aega hiljem!
Meie Leiutajatekülas otsustasime oma suve pikendada ja ootame ka teid septembris endale külla. Nädala sees käime muidugi koolis ja saame veelgi targemaks. Aga kõikidel septembri nädalalõppudel mängime jälle koos!

 

Oleme septembris avatud järgnevatel kuupäevadel:

02.-03.09
09.-10.09
16.-17.09
23.-24.09
30.-01.10

ikka kell 10.00-18.00

 

Pileti Lottemaale saad osta SIIT.

 

HURRAA ELAGU SUVI!

 

Kõik esimesse klassi minejad saavad 19. augustist suve lõpuni (31.08) Lottemaale tasuta.
Kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte nutitelefoniga ” reeglid

 

1.Lottemaa kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte nutitelefoniga” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 19.-31.08.2017 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastus 19.-31.08.2017 tasuta kõikidele 6-8-aastastele 1. klassi minevatele lastele.
3. Kampaania raames viiakse läbi tarbijamäng, milles osalemiseks tuleb Lottemaa teemapargi külastuse ajal perioodil 19.-31.08.2017 täita loosikupong oma andmetega ning jätta loosikupong Lottemaa peaväravate juures asuvasse postkasti. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
4. Loosikampaania auhinnad:
4.1 Kampaania raames loositakse välja 3 Telia Lotte nutitelefoni ning 6 perepääset Lottemaa jõulumaale, mis toimub 13.-20.12.2017 ja 26.-30.12.2017.
4.2 Kampaania loosimine toimub 31.08.2017 kell 18.00.
4.3 Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust loosikupongile kirjutatud e-posti aadressi kaudu.
4.4 Kampaania auhindu väljastatakse 04.09.2017 kuni 25.09.2017 (kaasa arvatud) ning auhinda (Lottemaa jõulumaa perepääse) saab kasutada kuni 31.12.2017.
5. Võidetud auhindade kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata nende maksumust rahas.
6. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks, kasutamiseks ja avalikustamiseks kampaaniaga seotult ning annab nõusoleku Lottemaa teemapark OÜ-le pakkumiste saatmiseks e-posti teel.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
7. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
8. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
9. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Vahva koolialgus Telia Lotte nutitelefoniga ” kampaania.
10. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

 

Kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte nutitelefoniga” nutitelefoni võitjad on:

Richard Müller

Mait Juhkasoo

Marten Saar
Kampaania “Vahva koolialgus Telia Lotte nutitelefoniga” Lottemaa jõulumaa perepääsme võitjad on:

Amelia Liebrich

Leonhard Lossev

Rüdolfs

Rihards

Nele Grandberg

Evita Zip Lane-Berzina

Lottemaa saab kolme aastaseks! Selle tähtsa sündmuse puhul on kõikidele Lottemaa külalistele pilet eelmüügist kõigest 15.00 EUR(lisades piletimasinas sooduskood:”lottemaa3″) inimene, kohapeal 17.00 EUR inimene!

 

Kampaania „Lottemaa suur sünnipäevanädal” reeglid

 

1.Lottemaa tarbijamäng „Lottemaa suur sünnipäevanädal” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 24.07– 30.07.2017 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastuse üksikpileti hind eelmüügist 15.00€, lisades piletimasinasse sooduskood “lottemaa3″. Lottemaalt kohapeal ostes 17.00 € (tavahind 20 €). Kampaaniahinnaga piletiteid müüakse iga päev (25.07-30.07) .
3. Kampaania raames ostetud piletid kehtivad kuni 31.08.2017.
4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
5. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
6. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Lottemaa suur sünnipäevanädal ” kampaania.
8. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

tegelased-reas

Maskeeru Leiutajateküla elanikuks ja saa suurest Lottemaa sünnipäevapeost osa täiesti TASUTA!

 
Kampaania „Lottemaa sünnipäev 25. juuli” reeglid

 
1.Lottemaa tarbijamäng „Lottemaa sünnipäev 25. juuli” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 25.07.2017 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastus 25.07.2017 tasuta kõikidele kuni 10-aastastele lastele, kes on kostümeeritud mõneks Leiutajateküla elanikuks vastavalt alltoodud tingimustele.
2.1 Kostümeeritud tegelaseks loetakse last, kes kannab näomaalingut, soengut ja riietust.
2.2 Kostüüm peab äratuntavalt jäljendama korraldaja poolt etteantud Leiutajateküla elanikku. Etteantud Leiutajateküla elanike joonistused on välja toodud antud uudisepostituse päises.
2.3 Kostüümi hulka ei loeta näomaski.
3. Kampaania raames on kostümeeritud tegelastele tasuta Lottemaa külastus 25.07.2017.
4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
5. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
6. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Lottemaa sünnipäev 25. juuli ” kampaania.
8. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

Suve muudavad mõnusaks seiklused koos perega! Meie hea sõber Tallink sõidutab igal nädalal ühe Lottemaa külastaja koos perega Helsingisse SEA LIFE meremaailma. Külastades Lottemaad täida loosikupong oma kontaktandmetega ja jäta see pääslas asuvasse suurde postkasti. Loosimine toimub igal esmaspäeval ja õnneliku võitja nimi avaldatakse Lottemaa kodulehel.

 

Lottemaa kampaania „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Sea Life meremaailma” reeglid

 

1.Lottemaa tarbijamäng „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Sea Life meremaailma” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 26.06– 30.07.2017 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaanias osalemiseks tuleb Lottemaa teemapargi külastuse ajal perioodil 26.06-30.07.2017 täita loosikupong oma andmetega ning jätta see Lottemaa peaväravate juures asuvasse postkasti. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
3. Kampaania auhinnad.
3.1 Kampaania raames loositakse välja iga nädal 1 auhind (kokku 5 loosimist), milleks on Tallinki päevapilet Star klassis kuni 4-le inimesele suunal Tallinn-Helsingi-Tallinn ning perepilet 4-le inimesele (2-le täiskasvanule ja 2-le lapsele vanuses 3-14 aastat) Sea Life meremaailma Helsingisse Soome.
3.2 Auhinna loosimine viiakse läbi igal nädalal esmaspäeval (sellele eelnenud nädalal loosikupongi postkasti jätnute vahel). Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust loosikupongile kirjutatud e-posti aadressi kaudu.
3.3 Auhinna Sea Life meremaailma pääsmed saadetakse võitjatele tähitud postiga ning Tallinki laevapiletite broneerimine toimub läbi Tallinki kontaktisiku.
3.4 Kampaania auhindu väljastatakse 03.07.2017 kuni 11.08.2017 (kaasa arvatud) ning auhinda saab kasutada kuni 31.12.2017.
4. Võidetud auhindade kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata nende maksumust rahas.
5. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks, kasutamiseks ja avalikustamiseks kampaaniaga seotult ning annab nõusoleku Lottemaa teemapark OÜ-le pakkumiste saatmiseks e-posti teel.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub korraldaja.
7. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele Lottemaa kodulehe vahendusel.
8. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Sea Life meremaailma ” kampaania.

 

“Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Sea Life meremaailma” kampaania loosimise võitjad on:

Anna Kõuhkna

Mia Teresa Oper

Marina Nikitina

Anu Karuse

Kerly

Loosikampaania “Võida perepääse Lottemaale” reeglid

 

 1. Lottemaa loosikampaania „Võida perepääse Lottemaale” on Lottemaa teemapargi poolt (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) 14.05.2017 korraldatav loosikampaania (edaspidi loosimine), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
  2. Loosimisel osalemiseks tuleb Pärnus Hommiku tn 2 asuvas Port Artur II-se III korrusel  täita 14.05.2017 ajavahemikus kell 12.00-15.00 loosikupong(edaspidi kupong) oma andmetega ning jätta kupong Lottemaa mängualaala juures asuvasse loosikasti. Loosis osalemise kordade arv ei ole piiratud.
  3. Loosimise auhinnad.
  3.1 Loosimise auhindadeks on 2 perepääset Lottemaa teemaparki.
  3.2 Auhinna loosimine viiakse läbi 15.05.2017 .Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust kupongile kirjutatud e-posti aadressi kaudu.
  3.3 Auhinnad saadetakse võitjatele tähitud postiga.
  3.4 Loosimise auhindu väljastatakse 16.05.2017 kuni 01.06.2017 (kaasa arvatud) ning auhinda saab kasutada kuni 31.08.2017 (kaasa arvatud).
  4. Võidetud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata nende maksumust rahas.
  5. Loosimises osalemisega annab osaleja loosi korraldajatele õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks loosimisega seotult ning osaleja nime avalikustamisega.
  5.1 Loosimises osalemisega annab osaleja nõusoleku Lottemaa Teemapark OÜ’le pakkumiste saatmiseks e-posti teel oma e-posti aadressile.
  6. Kõik loosimisest tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub korraldaja.
  7. Loosimise korraldajal on ühepoolne õigus katkestada loosimine ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt loosis osalejatele Lottemaa kodulehe vahendusel.
  8. Kõik pretensioonid seoses loosimise korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Võida perepääse Lottemaale” loosimine.

Palju õnne! Loosikampaania “Võida perepääse Lottemaale” õnnelikud võitjad on:

 

Riin Heinsaar

Heidi Sosi

Kõikide võitjatega võetakse ühendust meili teel!

Kampaania „Tule Lottele külla” reeglid

 

1.Lottemaa kampaania „Tule Lottele külla” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 10.06 – 31.08.2017 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames saavad kõik, kes esitavad Lottemaa pääslas asuvas Jaamakassas Lottemaa Nuputamislehelt väljalõigatud kupongi, ühe (1 tk) 0,5 L Lotte limonaadi pudeli.
3. Kampaanias osalemiseks tuleb külastada Eesti Vabariigis toimuvaid turundusüritusi, kus Lottemaa teemapargi esindus jagab Nuputamislehti. Nuputamislehti jagatakse 17.-18.04.2017 ja 24.-25.04.2017 Tartu linnas asuvas AHHAA Teaduskeskuses ning 20.-22.04.2017 Tartu linnas toimuval Maamessil.
4. Lotte limonaadi kättesaamiseks tuleb perioodil 10.06-31.08.2017 ajavahemikus kell 10.00-18.00 esitada Lottemaa teemapargi pääslas asuvas Jaamakassas kehtiv Lottemaa sissepääsupilet ning Nuputamislehelt väljalõigatud kupong.  Ühe sissepääsupiletiga saab kasutada ühte kupongi. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
6. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
7. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
8. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Tule Lottele külla ” kampaania.
9. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

 

Juba 24. veebruaril ootame kõiki suuri ja väikseid sõpru Eesti Rahva Muuseumisse Tartus, et koos Lottega tähistada Eesti sünnipäeva!

 

Ürituse ajakava:
Iseseisvuspäevad Eesti Rahva Muuseumis

23. – 25. veebruaril

 

Eesti 99. sünnipäeval maitseme vabadust koos Metsatöllu , Lotte Lottemaalt, eesti laulurahva, USA õhujõudude orkestri ja Popsidega.

 

23.02 Metsatöll saab 18 aastat vanaks ja kõiki väikesi ning suuri sünnipäevakülalisi kostitatakse kontserdiga kell 19 (A-sissepääs). Metsatöllu rahvapillimees Lauri Õunapuu näitab ja annab ka katsuda Eesti oma rahvapille Samblasaalis juba alates kell 17.00.

 

24.02 Iseseisvuspäeva veedab ERMis Lotte Lottemaalt, kellega saab mängida ja pilti teha kell 12-15.

Tasuta kontserdid Sillal:

12.00 Musaklubi lapsed

12.40 Musaklubi noored

14.00 Ülenurme Laulustuudio

15.00 Tartu Noortekoor

 

Tasuta filmid ERMi kinos (Hurda saal):

12.00 Noored Kotkad (1927, 87 min) – Theodor Lutsu mängufilm Vabadussõjast, sisse juhatab Tõnis Lukas

13.45 Hurda kutsikad (2009, 58 min) – Jaak Lõhmuse dokfilm Eesti Üliõpilaste Seltsist ja rahvusvärvide sünnist, sisse juhatab Kaarel Tarand

 

Giidituurid rühmadele (eelregistreerimisega) 24. ja 25.02:

1,5-tunnised rühmakülastused giidi juhtimisel ERMi püsinäitustele Kohtumised ja Uurali kaja. Registreeru siin ja osta pilet e-poest.

Tuurid algavad

24.02 kell 11.30; 12.30; 13.30 ja 14.40 eesti keeles ja kell 11.30 vene keeles,

25.02 kell 11.30 ja 13.30 eesti keeles.

 

25.02

Tasuta kontserdid Sillal:

14.00 USA õhujõudude Euroopa orkester

14.45 Puhkpilliorkester Popsid

 

 

Iseseisvuspühadel on kõik muuseumi näitused avatud kell 10-19, magusaid üllatusi pakuvad kohvik ja restoran.

Sõbrad!

 

Tore ja seiklusterohke suvi hakkab lõppema, algab kool. Lottemaa viimane suvepäev, kus kõik saavad meile külla tulla on juba täna.

 

On saanud traditsiooniks, et 31. august on pühendatud Leiutajateküla esimesele asukale, lepatriinu Ukule. Sellel Leiutajateküla elanike jaoks nii tähtsal päeval on kõikidele lepatriinu kostüümis lastele SISSEPÄÄS Lottemaale TASUTA.

 

Viimane avatud olemise päev saab olema igati vahva. Lisaks kümnetele igapäevastele näidenditele ja tegemistele jutustab Lotte kell 15.00 laadaplatsil lepatriinu Uku lugu. Pärast seda toimub Lotte eestvedamisel lepatriinu Uku matk, kus Lotte ja teised Leiutajateküla elanikud tutvustavad Uku tegemisi Leiutajatekülas.

 

Kell 17 – 18 toimub Lottemaa suvehooaja pidulik lõpetamine pääslas. Kohal on pasunakoor „Õnn tuli õuele“, kõik Leiutjajateküla elanikud tulevad saatma oma sõpru, et siis koos kell 18.00 sulgeda Lottemaa väravad, mis avatakse taas 17. detsembril, vahvaks jõulumaaks.

 

Kohtumiseni 31. augustil lepatriinu Uku päeval!

 

kooli_uudis-2

 

Kõik esimesse klassi minejad saavad 20.augustist hooaja lõpuni (31.08) Lottemaale tasuta.

 
Kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte tahvelarvutiga ” reeglid

 
1.Lottemaa kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte tahvelarvutiga” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 20.08 – 31.08.2016 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastus 20.08-31.08.2016 tasuta kõikidele 6-8-aastastele 1. klassi minevatele lastele.
3. Kampaania raames viiakse läbi tarbijamäng, milles osalemiseks tuleb Lottemaa teemapargi külastuse ajal perioodil 20.08-31.08.2016 täita loosikupong oma andmetega ning jätta loosikupong Lottemaa peaväravate juures asuvasse postkasti. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
4. Loosikampaania auhinnad:
4.1 Kampaania raames loositakse välja 2 Telia Lotte tahvelarvutit ning 6 perepääset Lottemaa jõulumaale, mis toimub 17.-22.12.2016 ja 26.-30.12.2016
4. 2 Kampaania loosimised toimuvad 24.08 ja 31.08 (sellele eelnenud kampaaniaperioodil loosikupongi postkasti jätnute vahel). Ühel loosimisel loositakse 1 Telia Lotte tahvelarvuti ja 3 perepääset Lottemaa jõulumaale.
4.3 Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust loosikupongile kirjutatud e-posti aadressi kaudu.
5. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
6. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
7. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
8. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Vahva koolialgus Telia Lotte tahvelarvutiga ” kampaania.
9. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

 

 

Kampaania „Vahva koolialgus Telia Lotte tahvelarvutiga” tahvelarvuti võitjad on:

Hanna Sikk

Jane Raudsepp

Kampaania “Vahva koolialgus Telia Lotte tahvelarvutiga” perepääsme võitjad on:

Alise

Evita Evelina Malnaca

Rando Nemvalts

Liga

Hans Erik Metsis

Ilards

tegelased-reas

Maskeeru Leiutajateküla elanikuks ja saa suurest Lottemaa sünnipäevapeost osa täiesti TASUTA!

Kampaania „Lottemaa sünnipäev 25. juuli” reeglid

1.Lottemaa tarbijamäng „Lottemaa sünnipäev 25. juuli” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 25.07.2016 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastus 25.07.2016 tasuta kõikidele kuni 10-aastastele lastele, kes on kostümeeritud mõneks Leiutajateküla elanikuks vastavalt alltoodud tingimustele.

2.1 Kostümeeritud tegelaseks loetakse last, kes kannab näomaalingut, soengut ja riietust.

2.2 Kostüüm peab äratuntavalt jäljendama korraldaja poolt etteantud Leiutajateküla elanikku. Etteantud Leiutajateküla elanike joonistused on välja toodud antud uudisepostituse päises.

2.3 Kostüümi hulka ei loeta näomaski.

3. Kampaania raames on kostümeeritud tegelastele tasuta Lottemaa külastus 25.07.2016.
4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
5. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.

6. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.
7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Lottemaa sünnipäev 25. juuli ” kampaania.
8. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

Lottemaa saab kahe aastaseks. Selle tähtsa sündmuse puhul on kõikidele Lottemaa külalistele pilet esimesel tunnil (10.00 – 11.00) kõigest 13.50 EUR inimene!

 

Kampaania „Lottemaa suur sünnipäevanädal” reeglid

 

1.Lottemaa tarbijamäng „Lottemaa suur sünnipäevanädal” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 25.07– 31.07.2016 toimuv kampaania (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania raames on Lottemaa külastuse üksikpileti hind Lottemaalt kohapeal ostes 13,50 € (tavahind 17 €). Kampaaniahinnaga piletiteid müüakse iga päev (25.07-31.07) ajavahemikul kell 10.00 – 11.00. Sooduspiletite müük lõpetatakse iga päev täpselt kell 11.00.

3. Kampaania raames ostetud piletid kehtivad kuni 31.08.2016.
4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
5. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt Lottemaa kodulehe vahendusel.
6. Korraldaja jätab õiguse igal ajal muuta kampaania tingimusi sh kampaania kestvust.

7. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Lottemaa suur sünnipäevanädal ” kampaania.

8. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.lottemaa.ee/meist/uudised/.

 

Suvi on seikluste ja reisimise aeg! Jäädvusta oma Lottemaa külastus videona, postita see Facebooki oma ajajoonele märkides kirjelduses ära #Lottemaa ja VÕIDA PEREPÄÄSE leiutajate lemmik ajaveetmise kohta – Teaduskeskus AHHAAsse Tartus www.ahhaa.ee
Lisaks loosime iga nädal välja ka ühe leiutajatele mõeldud Telia Lotte mobiiltelefoni ning jagame parimaid videosid oma Facebooki lehel!

 

Lottemaa kampaania „Lottemaa suur videokonkurss” reeglid

1.Lottemaa tarbijamäng „Lottemaa suur videokonkurss ” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 06.07– 27.07.2016 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaanias osalemiseks tuleb ajaperioodil 06.07- 27.07.2016 laadida Facebooki oma isikliku konto ajajoonele video Lottemaa külastusest ja märkida ära (nn. hashtag) tekstis #Lottemaa. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
3. Kampaania raames loositakse välja iga nädal 2 auhinda (kokku 3 loosimist: 13.07, 20.07, 27.07) ning kampaania lõpus 27.07.2016 blokk „Lotte“ limonaadi.
3.1 Kampaania auhinnad on:
3.1.1 Telia Lotte mobiiltelefon (väärtusega 89 €).
3.1.2 Teaduskeskus AHHAA perepääse (väärtusega 29 €), mis kehtib ühele või kahele lapsevanemale ning kõigile perre kuuluvatele alaealistele lastele.
3.1.3 Üks plokk 0,5 L pudeliga „Lotte“ limonaadi.
3.2 Auhinna loosimine viiakse läbi igal nädalal kolmapäeval (sellele eelnenud nädalal video postitanute vahel). Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust Facebooki vahendusel.
3.3 Auhinnad saadetakse võitjatele tähitud postiga.
3.4 Kampaania auhindu väljastatakse 14.07.2016 kuni 03.08.2016 (kaasa arvatud). Teaduskeskus AHHAA perepiletit saab kasutada kuni 30.10.2016 (kaasa arvatud).
4. Võidetud auhindade kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata nende maksumust rahas.
5. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaaniaga seotult ning osaleja nime avalikustamisega.
6. Osaleja annab õiguse konkursile esitatud video jagamiseks Lottemaa teemapark OÜ-le kuuluvate sotsiaalmeedia- ja kodulehekülgedele.
7. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub korraldaja.
8. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele Lottemaa kodulehe vahendusel.
9. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Lottemaa suur videokonkurss ” kampaania.

 

“Lottemaa suur videokonkurss” kampaania loosimise võitjad on:

Max Power – Lotte mobiiltelefon

Gerly Lehtmets – Teaduskeskus Ahhaa perepääse

 

Seikle koos Tallinkiga Muumimaale.FB foto

Suve muudavad mõnusaks seiklused koos pere ja sõpradega! Meie hea sõber Tallink sõidutab igal nädalal ühe Lottemaa külastaja koos pere või sõpradega Muumimaale. Külastades Lottemaad täida loosikupong oma kontaktandmetega ja jäta see pääslas asuvasse suurde postkasti. Loosimine toimub igal esmaspäeval ja õnneliku võitja nimi avaldatakse Lottemaa kodulehel.

 

Lottemaa kampaania „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Muumimaale” reeglid

 

1.Lottemaa tarbijamäng „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Muumimaale” on Lottemaa teemapargis (Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa) ajavahemikus 20.06– 15.08.2016 toimuv tarbijamäng (edaspidi kampaania), mida korraldab Lottemaa teemapark OÜ, aadress: Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, Eesti (edaspidi korraldaja).
2. Kampaanias osalemiseks tuleb Lottemaa teemapargi külastuse ajal perioodil 20.06-15.08.2016 täita loosikupong oma andmetega ning jätta loosikupong Lottemaa peaväravate juures asuvasse postkasti. Kampaanias osalemise kordade arv ei ole piiratud.
3. Kampaania auhinnad.
3.1 Kampaania raames loositakse välja iga nädal 1 auhind (kokku 8 loosimist), milleks on Tallinki laevareis kuni 4-le inimesele ning ühele sõiduautole suunal Tallinn-Helsingi-Tallinn ning perepilet 4-le inimesele Muumimaa teemaparki Naantalisse Soome.

3.2 Auhinna loosimine viiakse läbi igal nädalal esmaspäeval (sellele eelnenud nädalal loosikupongi postkasti jätnute vahel). Võitjate nimed avalikustatakse Lottemaa kodulehel www.lottemaa.ee/meist/uudised. Võitjaga võetakse ühendust loosikupongile kirjutatud e-posti aadressi kaudu.
3.3 Auhinnad saadetakse võitjatele tähitud postiga.
3.4 Kampaania auhindu väljastatakse 27.06.2016 kuni 22.08.2016 (kaasa arvatud) ning auhinda saab kasutada kuni 28.08.2016 (kaasa arvatud).
4. Võidetud auhindade kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita, saadud auhindu ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata nende maksumust rahas.
5. Kampaanias osalemisega annab osaleja kampaania korraldajatele õiguse osaleja isikuandmete kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks kampaaniaga seotult ning osaleja nime avalikustamisega.
6. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub korraldaja.
7. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele Lottemaa kodulehe vahendusel.
8. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lottemaa teemapark OÜ e-mailile: info@lottemaa.ee või posti teel aadressile Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa 86508, märksõna „Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Muumimaale ” kampaania.

 

“Seikle koos Tallinkiga Lottemaalt Muumimaale” kampaania loosimise võitjad on:

Kristjan Veeris

Berit Palgi

Evita Bērziņa

Zanda Ābula

Tuuliki Rohtla

Evelin Ints

Ivita Maurina

Marie Hellermann