fbpx

Sel laupäeval, 12.06 avab Lottemaa keerulise turismihooaja kiuste juba kaheksandat korda külastajatele väravad. Teemapargi avamisüritusel, mis kulmineerub Lottemaa uue CD-plaadi “Mozzarella ja maasikad” esitluskontserdiga, saab näha ka Leiutajateküla värskeimat asukat – sadamakapten Leod.

 

Üritus algab laupäeva pärastlõunal Leiutajateküla väravate avamisega ning tiheda programmiga. Avamispäeva haripunktis on kontsert, mille raames astuvad lavale lisaks Lotte, Bruno ja Albertile kõik Leiutajateküla staarid nii uute kui vanade hittidega, esitletakse Lottemaa uut CD-plaati “Mozzarella ja maasikad” ning jagatakse autogramme.

 

Lisaks toimub laupäeval ka vastvalminud paadikuuri avamine ning sellega seoses saavad külastajad näha esmakordselt näidendit “Sadamakapten Leo”, mis tutvustab kõigile Leiutajateküla seltskonna uusimat liiget. Koostöös Tallinkiga sündinud hüljes Leo on vana meremees, kes otsustas noorena seilata läbi kõik maailma mered, ent on nüüdseks jõudnud rahulikult Leiutajatekülla pensionipõlve pidama.

 

Lisaks uutele etendustele ja uuele tegelasele on tänavu teemapargi tegevuskavas veel üks üllatus. “Sel aastal on meie noored ja tegusad näitlejad kirjutanud ning lavastanud ka Lotte-teemalise muusikali “Leiutajateküla ununenud unistused”, mida nad kokku vaid neli korda Leiutajateküla suurel laval ise ette mängivad,” ütles Lottemaa turundusjuht Kaire Lerg. Muusikali keskmes on Lottemaa asukate otsus leiutada endale uued unistused ja kombed, mille käigus aga vanad soovid ja unelmad kogemata unustuse rüppe vajuvad.

 

Lisaks peredele suvise meelelahutuse pakkumisele on teemapargi selleaastase tegevuse juures mõeldud ka külastajate tervisele. Selleks on Lottemaa liitunud tarbijamärgisega “Siin on turvaline” ja sõlminud hea tahte kokkuleppe, millega kinnitatakse, et Lottemaa teemapargis täidetakse kõiki Terviseameti juhiseid ning tagatakse külastajatele puhas ja turvaline keskkond, et minimeerida Covid-19 võimalikku levikut.

 

Lisaks eestikeelsetele on Lottemaa meeskonnas ka venekeelseid tegelasi, et pakkuda neilegi meelelahutust, kes end eesti keeles niivõrd mugavalt ei tunne. Lottemaa väravad on kõigile külastajatele avatud iga päev alates 12. juunist kuni 29. augustini.