Avame taas 15. detsembril

Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Telefon E-R 9:00-17:00: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee

Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Reg. 12455303
KMKR EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht – Margit Toodu
margit@lottemaa.ee

Turundusjuht – Kaire Lerg
kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist – Riina Nõmmsalu
riina@lottemaa.ee

Programmijuht – Hana Kivi
hana@lottemaa.ee

Haldusjuht – Alar Kullamaa
alar@lottemaa.ee

Kaubandus – Tuulesosin OÜ
kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustus – 2T Catering OÜ
toitlustus@lottemaa.ee