Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Teemapark on hetkel SULETUD!
Ootame teid uuesti külla Lottemaa JÕULUMAALE 12.-13, 19.-20. ja 26.-30. detsember 2020!

Infotelefon E-R 9.00-16.30: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Registrikood: 12455303
KMKR: EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht – Margit Toodu
margit@lottemaa.ee

Turundusjuht – Kaire Lerg
kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist – Riina Nõmmsalu
riina@lottemaa.ee

Programmijuht – Hana Kivi
hana@lottemaa.ee

Haldusjuht – Alar Kullamaa
alar@lottemaa.ee

Kaubandus – Tuulesosin OÜ
kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustusjuht – Heldi Sternfeld
toitlustus@lottemaa.ee