Oleme avatud 26.-30.12

Kontakt

Teemapark on hetkel külastajatele SULETUD! Meile saab külla tulla jälle detsembris, siis kui avame Lottemaa JÕULUMAA!

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Telefon E-R 9.00-17.00: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Reg. kood: 12455303
KMKR: EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht – Margit Toodu
margit@lottemaa.ee

Turundusjuht – Kaire Lerg
kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist – Riina Nõmmsalu
riina@lottemaa.ee

Programmijuht – Hana Kivi
hana@lottemaa.ee

Haldusjuht – Alar Kullamaa
alar@lottemaa.ee

Kaubandus – Tuulesosin OÜ
kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustus 
toitlustus@lottemaa.ee