fbpx

Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Kontori infotelefon E-R 9-17: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Registrikood: 12455303
KMKR: EE101642817


MEESKOND

Tegevjuht | Margit Toodu | margit@lottemaa.ee

Programmijuht | Hana Kivi | hana@lottemaa.ee

Turundusjuht | Kaire Lerg | kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist | Riina Nõmmsalu | riina@lottemaa.ee

Turundus- ja müügiassistent| Birger Pajumäe | birger@lottemaa.ee

Toitlustus | Maris Mäesaar | toitlustus@lottemaa.ee

Haldusjuht | Alar Kullamaa | alar@lottemaa.ee

Lottemaa e-poodi haldab ettevõte Tuulesosin OÜ, registrikood 11788882
E-post kaubandus@lottemaa.ee