Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Teemapark on hetkel külastajatele SULETUD. Kohtumiseni suvel, 11.06-28.08.2022 iga päev kell 10-18!
Lotte ja teiste Leiutajateküla tegelaste tellimine üritustele tellimine@lottemaa.ee

Infotelefon E-R 9-17: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Registrikood: 12455303
KMKR: EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht | Margit Toodu | margit@lottemaa.ee

Turundusjuht | Kaire Lerg | kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist | Riina Nõmmsalu | riina@lottemaa.ee

Programmijuht | Hana Kivi | hana@lottemaa.ee

Haldusjuht | Alar Kullamaa | alar@lottemaa.ee

Kaubandus | Tuulesosin OÜ | kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustusjuht | Helen Konsen | toitlustus@lottemaa.ee