Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Teemapark on avatud kuni 28.08.2022 iga päev kell 10-18!
Riigipühal, 20.08 oleme avatud tavapäraselt kell 10-18!

Lotte ja teiste Leiutajateküla tegelaste tellimine üritustele tellimine@lottemaa.ee

Infotelefon E-P 10-18: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Registrikood: 12455303
KMKR: EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht | Margit Toodu | margit@lottemaa.ee

Turundusjuht | Kaire Lerg | kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist | Riina Nõmmsalu | riina@lottemaa.ee

Turundus- ja müügiassistent| Birger Pajumäe | birger@lottemaa.ee

Programmijuht | Hana Kivi | hana@lottemaa.ee

Haldusjuht | Alar Kullamaa | alar@lottemaa.ee

Kaubandus | Tuulesosin OÜ | kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustusjuht | Margit Kalmus | toitlustus@lottemaa.ee