OLEME AVATUD 8.06-1.09
Iga päev kell 10.00-18.00
OLEME AVATUD 8.06-1.09
Iga päev kell 10.00-18.00

Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Avatud kuni 1.09.2019 iga päev kell 10:00-18:00!

Infotelefon E-P 10:00-18:00: +372 5885 5699
E-post: info@lottemaa.ee
Aadress: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508
Vaata, kuidas meie juurde tulla SIIT »

Reg. kood: 12455303
KMKR: EE101642817

MEESKOND:

Tegevjuht – Margit Toodu
margit@lottemaa.ee

Turundusjuht – Kaire Lerg
kaire@lottemaa.ee

Turundus- ja müügispetsialist – Riina Nõmmsalu
riina@lottemaa.ee

Programmijuht – Hana Kivi
hana@lottemaa.ee

Haldusjuht – Alar Kullamaa
alar@lottemaa.ee

Kaubandus – Tuulesosin OÜ
kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustusjuht – Helen Konsen
toitlustus@lottemaa.ee