fbpx

10. juunil avame Lottemaa juba kümnendat suve. Teretulnud on kõik külalised ja lastega pered alates kella 10.00 hommikul.

 

Ettevõtte turundusjuhi Kaire Lergi sõnul oli hooajaks valmistumine intensiivne ja põhjalik. Teemapark üllatab uute tegelastega, enneolematute atraktsioonidega ja mis kõige põnevam – Leiutajateküla rahvas põrutab sel suvel laulupeole Kuule. „Küla kohal siraval Kuul on näha liikumist ja kuulda hääli. Kärbes Jaagu abiga selgub, et Kuul peetakse laulu- ja tantsupidu. Uudishimulikel lastel -Lottel, Roosil, Brunol ja Albertil tekib idee minna ise Kuu peale asja uurima. Kuidas see neil õnnestub ja mida põnevat üheskoos välja mõeldakse, selgub juba sel suvel Lottemaal.“ selgitab Lerg

 

Etendusega „Huvitav leiutis’’ teeb oma esmaesitluse jääkaru Alex, kes on uus elanik Leiutajatekülas. Alex tutvustab etenduses oma silmapaistvat leiutist – jõujaama, mis aitab tervet küla varustada elektriga, mida toodetakse päikese-, vee- ja tuuleenergiast. Atraktsioon on valminud koostöös Lottemaa uue partneri kodumaise energiaettevõtte Alexelaga. Alex on keskkonnateadlik tegelane, kes õpetab nii väikestele kui ka suurtele Lottemaa külastajatele, kuidas keskkonnasõbralikumaid otsuseid teha ja oma ökoloogilist jalajälge vähendada.

 

Kõige uue ja põneva kõrval jätkame külastajate lemmiktegevustega. Iga päev toimub Sohvi ja Adalberdi balletiõpe, seapere padjasõjatund, kärbes Jaagu kärategemise õpituba, maraton läbi Leiutajateküla, sportmängud, lustimine koos Lotte, Bruno ja Albertiga ja palju muud. Päeva kulminatsiooniks on kell 16:00 toimuv kontsert, kus esitletakse juba Leiutajateküla lavadelt tuntud hitte ja uusi hitihoiatusi. Kõik laulud on Lottemaa noorte näitlejate enda loodud ja tänaseks on nendest ka 3 CD-d ilmunud.

 

Lottemaa on Baltikumi suurim kogupere teemapark, mida külastas aastal 2022 70 000 inimest. Lottemaa eesmärk on pakkuda nii väikestele kui suurtele külastajatele 8 tundi elamusi, võimalust seigelda koos perega muinasjutus ja koguda ägedaid mälestusi.

 

Oleme avatud 10.06-27.08.2023 iga päev kell 10-18.
2023 suvine eriprogramm: LAULUPIDU KUUL.
5.-11.06 on võimalik piletid soetada eelmüügist soodushinnaga SIIT »