fbpx

Juubelihooaega tähistav Lottemaa teemapark valib uusi näitlejaid

 

Laupäeval, 4. märtsil toimub Lottemaal 2023. aasta suvehooaja näitlejate casting, kus valitakse ühtekokku kümmekond noort ja andekat. Näitlejate ülesandeks saab teemapargis Lotte lugudest tuttavaks saanud tegelaste kehastamine. Huvi headust ning seiklusi täis suve vastu on iga aastaga aina suurem ja sooviavaldajaid on rohkem kui kunagi varem.

 

Pärnumaal asuvas Lottemaa teemapargis saab tööd iga suvi 70 näitlejat, kellest igapäevaselt on platsil 30. Programmijuht Hana Kivi tõdeb rõõmustades, et 140 soovijast kolmandik olid poisid. “Hurraa! Pole enne nii suurt hulka meesväge olnud,” lisab ta, tuues välja, et poistest on viimastel aastatel enim puudust olnud. “Rollidest otsime oma ridadesse kuujäneseid, sealapsi ja sekka mõnd Oskarit ja Matit.” Samas toob Kivi veel välja, et mõni noor tulija on ehk nii omanäoline, et autorid kirjutavad Leiutajatekülla temale mõeldes uue tegelase.

 

2020. aastal Lottemaaga liitunud näitleja Wanda-Helene Ollep, kes on üheks žüriiliikmeks, tunnistab, et on juba castingueelses elevuses. “Soovijaid on palju, seega tuleb üks pikk ja põnev päev. Loodan, et leiame meie armsasse näitlejateperre uued vahvad näod, kellega uuele suvele vastu minna,” lisab Ollep.

 

Peale Wanda-Helene Ollepi, kuuluvad kuueliikmelisse žüriisse Lotte lugude üks autoritest Janno Põldma, programmijuht Hana Kivi ning veel kaks Lottemaa pikaaegset näitlejat Sandra Kuus ja Rudolf Harald Kivi.

 

Lottemaa avab oma väravad 10. juunil ning lõpetab hooaja 27. augustil. Teemapark on avatud iga päev 10:00-18:00 ja päeva jooksul võõrustatakse keskmiselt 1000 külastajat üle maailma.
Lottemaa suvehooaja kohta lisainfot ning piletid leiab aadressil www.lottemaa.ee