fbpx

Noori, kes soovivad suvel endale kõrvu pähe tõmmata, on rekordiliselt palju.

 

Sellel laupäeval, 5. märtsil toimub Lottemaal 2022. aasta suvehooaja näitlejate casting, kus valitakse suveks teemaparki ringi jooksma ning headusega inimeste elu paremaks muutma kümmekond noort ja andekat. Konkurss on tihe ning sooviavaldusi saadeti rekordiliselt 140.

 

Muinasjutulises Lottemaa teemapargis saab tööd iga suvi 70 näitlejat, kellest igapäevaselt on platsil 29. Programmijuht Hana Kivi on rõõmus, et huvi töösuve vastu on jätkuvalt suur. “See aasta on rekordarv soovijaid, mis teeb tuju ainult heaks. Leiutajatekülas elab palju erinevaid tegelasi, kellele otsime osatäitjaid. Kindlasti otsime ka ühte või isegi paari Lottet.”

 

140 kandideerija hulgast valib umbes kümmekond välja viie liikmeline žürii, kuhu kuulub Lotte üks loojatest Janno Põldma, programmijuht Hana Kivi ning kolm Lottemaa näitlejat Rasmus Järvesaar, Kevin Pisartšik ja Mattias Metsalu. “Mäletan kui 2018. aastal castingul osalesin, siis jalg värises ja olin ikka närvis, aga kuna Lottemaa inimesed on kuidagi väga siirad ja mõnusad, siis tundsin ennast kohe palju vabamana,” meenutab enda teekonna algust Kevin Pisartšik. “Lottemaa casting on üks õudselt kihvt koht, kuna kokku satuvad väga erinevad noored, kes igaüks omamoodi andekas. Olles juba teist aastat juba žüriis võin öelda, et see on ikka üks väga raske ülesanne, sest ühtegi andekust ei taha ju kõrvale jätta,” lisab Pisartšik.

 

Enda üheksandat hooaega tähistab Lottemaa eriti pidulikult. “Dr Ave on otsustanud mehele minna ning terve suvi peame pulmi. Janno Põldma on kirjutanud neli täiesti uut näidendit ning nendega hakkame tegelema näitlejatega juba alates aprillikuust. On uusi ja huvitavaid rolle ning programm on üles ehitatud pisut teisiti kui harjumuspärane,” lausub Hana Kivi.

 

Lottemaa avab oma väravad 11. juunil ning lõpetab hooaja 28. augustil. Teemapark on avatud iga päev 10:00-18:00 ja päeva jooksul võõrustatakse keskmiselt 1000 külastajat üle maailma.

 

——————

 

Castingule on teretulnud ka ajakirjanikud! 

Üritus toimub 05.03 kell 12.00 Lottemaa teemapargis, aadressil Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa. Ootame Teid vahemikus 13.00-15.00. Oma tulekust palume teada anda e-posti aadressile hana@lottemaa.ee