Kontakti

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ

Olemme avoinna 11.06-28.08.2022 oka päivä 10-18!
20.08 olemme myös avoinna kl 10-18.

Toimisto on avoinna MA-SU klo 10-18
Puhelin: +372 5885 5699
Sähköposti: info@lottemaa.ee
Osoite: Reiu küla, Häädemeeste vald, Pärnumaa 86508, Viro

Rek. nro. 12455303
ALV-nro EE101642817

HENKILÖSTÖ

Toimitusjohtaja | Margit Toodu | margit@lottemaa.ee

Markkinointijohtaja | Kaire Lerg | kaire@lottemaa.ee

Markkinointi- ja myyntiasiantuntija | Riina Nõmmsalu | riina@lottemaa.ee

Markkinointi- ja myyntiassistentti| Birger Pajumäe | birger@lottemaa.ee

Ohjelmajohtaja | Hana Kivi | hana@lottemaa.ee

Hallintojohtaja | Alar Kullamaa | alar@lottemaa.ee

Kauppa | Tuulesosin OÜ | kaubandus@lottemaa.ee

Ruokailupalvelut | Margit Kalmus| toitlustus@lottemaa.ee