fbpx

Hea teada

maksmine

Lottemaal saab piletite, toidu ja teenuste eest tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

turvalisus

Meie jaoks on väga oluline, et teie pere külastus Lottemaale sujuks mugavalt ja päev mööduks meeleolukalt. Oleme väga suurt rõhku pööranud ka turvalisusele, Kõikide teemapargi atraktsioonide tootmisel on arvestatud kõiki kehtivaid standardeid ja ohutusnorme. Teemapargi töötajad jälgivad igapäevaselt atraktsioonide korrasolekut ja ohutust. Igas teemapargi hoones on esmaabivahendid, õnnetuse korral pöördu meie töötaja poole. Kõik Lottemaa töötajad on läbinud esmaabi koolituse ja oskavad igas olukorras aidata.

Pargis viibivad lapsed on lapsevanema või täiskasvanud saatja vastutusel.

Rannaala on avalikuks kasutamiseks, suplemine ja ujumine on omal vastutusel, rannaalal puudub järelevalve.

Lottemaa Teemapargi territoorium on aiaga piiratud. Soovitame kirjutada lapse käepaelale lapsevanema või tema saatja kontaktandmed juhuks, kui laps ära kaob. Lottemaa töötajad oskavad eksinud last märgata ja saavad teie last kiirelt abistada.

esmaabi

Kui peaks tekkima vajadus meditsiinilise abi järgi, siis pöördu julgesti lähima teemapargi töötaja poole – ka tegelaskujud on koolitatud vastavas olukorras tegutsema. Igas Lottemaa hoones on olemas esmaabivahendid, samuti on Sigade majas esmaabi osutamiseks eraldi tuba.

lemmikloomad

Lottemaad külastab igapäevaselt palju inimesi ja nende suhtumine lemmikloomadesse on erinev. Seetõttu palume teilt mõistvat suhtumist ja Lottemaale lemmikloomi mitte kaasa võtta.

tualetid

Teemapargi kõikides suuremates hoonetes on tualetid. Kõikides invatualettides – jaamahoones, Lotte majas, Jäneste majas ja Giovanni teatri tribüüni all – on paigaldatud mähkimisalused ja suuremad kraanikausid.

väikelaste vanematele

Lottemaale on oodatud kõik pereliikmed, ka kõige pisemad. Lottemaal saab mugavalt liigelda lapsevankriga. Saju korral on võimalik vankrid jätta eraldi varjualustesse. PS – palume hoonetesse lapsevankritega mitte siseneda.

Lottemaal on väikelaste eest hoolitsemiseks laadaplatsi ääres asuv Sigade maja. Seal on võimalik väikelaste toitu soojendada, last imetada, mähkmeid vahetada, pisematel lastel pehmetel magamispatjadel puhata või mängutoas mängida.

Kõikides invatualettides – jaamahoones, Lotte majas, Jäneste majas ja Giovanni teatri tribüüni all – on paigaldatud mähkimisalused ja suuremad kraanikausid laste mugavaks pesuks.

kadunud asjad

Infot leitud asjade kohta saab Lottemaa töötajatelt või meiliaadressil: info@lottemaa.ee. Leitud asju säilitatakse üks kuu. Kui leiate Lottemaal mõne kaotatud eseme, palume selle anda teemapargi töötaja kätte.

erivajadustega inimestele

Lottemaal on avar valik tegevusi, mis on jõukohased ja kergesti ligipääsetavad erivajadustega külastajatele. Suurem osa tegevustest toimuvad õues, enamikesse hoonetesse on võimalik pääseda ratastooli või muu liikumisabivahendiga. Püüdleme jätkuvalt selle poole, et muuta teie külastust veelgi mugavamaks.

Puudega lapse saatja pääseb Lottemaale tasuta.

Lottemaa parklas rongipeatuse vahetus läheduses asuvad inva parkimiskohad. Rongijuht on teid valmis rongile aitama, samuti mahuvad peale ratastool ja muud abivahendid.

Lottemaa pääsla – Rongijaama lähedal on 5 inva parkimiskohta. Kui need on hõivatud, tuleb auto parkida suurde parklasse.

Lottemaa teed võimaldavad mugavat liikumist ratastooliga ja enamikesse hoonetesse on samuti võimalus iseseisvalt ratastooliga siseneda. Kohtades, kus see ei ole võimalik aitavad teid Lottemaa töötajad.

Lotte majas asub invalift, mis võimaldab liikuda Lotte maja ülemistel korrustel ja tornis.
Giovanni teatris on ratastooli jaoks ette nähtud kohad esimese istmerea pinkide ees.

Teemapargis on kokku 4 inva-WC-d: Jaamahoones, Jäneste majas, Lotte majas ja Giovanni teatri tribüünide all.