fbpx

Lotte tellimine sündmusele

Muuda oma pidu muinasjutuliseks elamuseks!
Kutsu oma peole lastega lustima armastatud koeratüdruk LOTTE!

Lotte-preili on üks ütlemata lõbus ja avastamishimuline koeraplika, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Nüüd on ta juba nii suur, et saab ise ka oma sõpradel külas käia – sünnipäeval, kontserdil, jõulupeol, lasteaias, koolis, piknikul. Koos on hiiglama tore!

Lotte tegelaskuju hind alates 210 €/h + km

Kui sinu peo teeb eriliseks hoopis kass Bruno või jänes Albert, kärbes Jaak või dr Ave, krutskeid täis Adalbert või leiutaja Oskar, siga Helmut või kes iganes tegelane Leiutajateküla muinasjutust, siis anna meile oma eelistusest teada.

LISATASU EEST:

  • Temaatilised kingitused Lottemaa e-poest
  • Lisategelaskujud al 210 €/h + km
  • Päeva juhtimine Lottemaa tegelase poolt

Tasumine ettemaksuarve alusel.
Lisainfo ja broneerimine: tellimine@lottemaa.ee


PANE TÄHELE!

Kõik Lottemaa näitlejad on valitud rollidesse läbi tiheda konkurentsiga castingu, mille žüriisse kuuluvad teiste seas ka Lotte lugude loojad Janno Põldma ja Heiki Ernits. Näitlejad on läbinud terve kevad kestnud proovideperioodi ja teinud Lottemaal kohapeal rolle erinevate Leiutajateküla tegelastena. Näitlejad läbivad igaaastaselt häälekooli, mida viib läbi kõrgema lavakooli õppejõud ja näitleja Chritopher Rajaveer. Igal aastal toimub mängude koolitus, mida viib läbi Lottemaa 10-aastase staažiga näitleja Triinu Paabut. Toimub ka noore näitleja praktiline koolitus, mida juhendab Lottemaa kauaaegne staarnäitleja Kristjan Laas.


VAATA LISAKS:

  • Suurematele sündmustele telli LOTTEMAA PROGRAMM, vaata lähemalt SIIT »
  • Korralda oma sündmus Lottemaal, tutvu võimalustega SIIT »
  • Tule sõprade või töökaaslastega Lottemaale! Grupile soodsam hind! Vaata pakkumist SIIT »