fbpx

Firmaürituste korraldamine

Murra rutiini ja too oma kolleegid seminari, koolitust või firmaüritust pidama traditsioonilise konverentsikeskuse asemel Pärnumaa rannametsade vahele. Sisene hallist argipäevast Lottemaa värvikasse ja inspireerivasse keskkonda. Lottemaal korraldatud firmaüritused jätavad kõigile kustumatud mälestused.

Iga firmaürituse korraldamisel võtame arvesse sündmuse eripärasid ja teeme individuaalse pakkumise. Seega võta meiega julgelt ühendust ja tutvustame sulle kõiki võimalusi ning leiame parima lahenduse. Kirjuta meile tellimine@lottemaa.ee

VÕIMALUSED FIRMAÜRITUSTE KORRALDAMISEKS

Kaunis suvi on kõige magusam aeg ettevõtte perepäevade ja teiste firmaürituste korraldamiseks. Suvise Pärnu külje all Lottemaal saab korraldada ka ettevõtte suvepäevi ja meeskonnaüritusi. Ka talvel on Lottemaa avatud neile, kes soovivad erilisi ruume oma talvepäevade või ettevõtte jõulupidude korraldamiseks. 

Meie juures saab rentida kõiki hooneid, teatri- ja kontserdilava, staadionit, seiklusparki, randa koos kohvikuga (ja imelise päikeseloojanguga), uut restoranihoonet või lausa kogu teemaparki. 

MEELDEJÄÄV FIRMAPIDU RESTORANIS

Leiutajateküla restoran on meie teemapargis uus koht, loodud just pidude ja õhtusöökide korraldamiseks. Restoran pakub ka hubast atmosfääri koolituste ning seminaride pidamiseks. Soovi korral saab kasutada restorani ruume ka kontsertide ja teatrietenduste publiku ette toomiseks. 

Hoone on 300m2 ja mahutab kuni 230 külalist. Suvisel ajal on avatud ka terrass 100 istekohaga. 

Meie restorani kokad hoolitsevad selle eest, et sinu sündmusel osalejad saaksid nautida kosutavaid suupisteid ja ergutavaid kohvipause. Grupimenüüst leiad maitsvad lahendused lõunasöögi ja õhtusöögi korraldamiseks. Avatud on kokteilibaar.

LUSTAKAS ETTEASTE LOTTEMAA NÄITLEJATE POOLT

Meil on kogenud, energilised ja lustlikud näitlejaid, kes aitavad läbi viia sinu sündmust Leiutajateküla tegelastena. Pakume ka õhtujuhi teenust. Mis peamine – ürituse külalised saavad korraliku annuse positiivsust, rõõmu ja nalja. 

Pakume kuni 4h kestvat programmi. Selles sisaldub üks kaasahaarav kontsert ja vahvad etendused. Saame läbi viia ka erinevad töötubasid, nagu näiteks balletiõpe või padjasõjatund. Viime läbi sinu tiimile sportlikke tegevusi alates ergutusvõimlemisest maratonini. Meil on ette valmistatud ka hulganisti seltskonnamänge ja palju muud põnevat.

SUURE FIRMAÜRITUSE KORRALDAMINE

Teemapargis on ruumi kuni 2000 osalejaga ürituste korraldamiseks. Kuni 500 osalejaga ürituse saame vastu võtta teemapargi lahtiolekuajal, tänavu 8.06-30.08.2024. Üle 500 osalejaga üritusteks soovitame valida hooajaväline aeg. Siis avame pargi privaatselt ainult teie kollektiivile, et saaksite ainult oma kambaga osa meie melust ja külaelust, etendustest ja kontserdist, seigelda ja avastada. 

HINNAKIRI

Teemapargi restoranihoone rent alates 250 €/1
Teemapargi 1 maja, kontserdilava, teatrilava, staadioni või seikluspargi rentimine alates 250 €/1h 
Kogu teemapargi territooriumi, majade, kontserdilava, teatrilava, staadioni ja seikluspargi rentimine alates 4 200 €
Õhtu juhtimine Lottemaa näitleja poolt alates 210 €/1h
Lottemaa 4h kestev programm alates 7 500 €

Hindadele lisandub käibemaks

SOOVI KORRAL LISAKS

Heli- ja valguslahendused Hind kokkuleppel
Moodullava Hind kokkuleppel
Suupisted, kohv ja tee Tutvu menüüga
Toitlustus Tutvu menüüga
Osalejate transport rongiga parklast Leiutajateküla väravasse ja tagasi Hind kokkuleppel

Võimalusi sündmuste korraldamiseks on meil veel, seega võta meiega julgesti ühendust: tellimine@lottemaa.ee