fbpx

Leiutajateküla kohvik

Lottemaa kohvik pakub suurepärast kehakinnitust. Siin on värsked salatid, hõrgutavad supid, maitsekad käsitööburgerid, imelised pastad, itaaliapärased pitsad, tugevamad ja kergemad praed ning loomulikult maailma maitsvaimad jäätisekokteilid ja smuutid. Kohvikus on 250 isekohta, suvehooajal on avatud ka 50 istekohaline terrass.

MENÜÜ»

Anna pannkoogid

“Anna pannkoogimaja ” on kindlasti meie külastajate üheks meelispaigaks. Pannkooke on nii soolaseid kui magusaid. Iga laps saab valida vahvlitopsi oma lemmikjäätisega.
Pannkoogimaja juurde mahub istuma kuni 80 inimest.

MENÜÜ»

Teatrikohvik

Siin valmivad vahvate kasside käe all maailma parimad juustupallid.
Samuti leiab siit maitsvad hot-dogid, friikartulid, burgerid, kuumad ning külmad joogid. Kohvikusse mahub istuma 40 inimest.

MENÜÜ»

Reiuranna Kohvik

Reiuranna kohvik on kauni vaatega merele. Avaral terrassil ootavad külastajaid kergemad eined, värskelt küpsetatud pirukad, parimad paninid, imemaitsvad salatid ja võileivad, külmad jäätised ja karastavad joogid nii väikestele kui suurtele Lottemaa sõpradele. Terassile mahub istuma 60 inimest.

JÄÄTISEKUUR

Lottemaa südames paikneval laadaplatsil pakutakse maitsvaid Leiutajateküla Lotte pulgajäätiseid, mahlajäätiseid ja vahvlitopse. Loomulikult ei puudu siit ka jäätisemasin, kust saab pehmet vanilje- ja šokolaadijäätist.  Lottemaa kuulsad leiutajad on kõigile rõõmuks leiutanud toreda masina –  limonaadimasina, mis samuti asub laadaplatsil.

LEPATRIINUDE KOHVIK

Siit saavad meie armsad külalised haarata tee peale kaasa erinevaid jäätiseid ja endale meelepärase karastusjoogi või kuuma joogi.

STAADIONI KOHVIK

Leiutajateküla staadionil viib Mati läbi erinevate spordialade treeninguid ja samuti korraldatakse põnevaid võistlusi.
Staadioni kõrvalt kohvikust saab peale tugevat trenni uut energiat ammutada jäätisega ja samuti keha kosutada värskendavate jookidega.