fbpx

Privaatsustingimused

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta külastajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad külastajate andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Lottemaa ei töötle EUROOPA PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUS (EL) 2016/679 määruses defineeritud delikaatseid isikuandmeid.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine toimub Lottemaa külastaja nõusolekul järgnevatel viisidel:
– Kontaktandmete (nimi ja e-posti aadress) esitamisel meie veebilehel või teemapargis kohapeal
– Kontaktandmete (nimi ja e-posti aadress) esitamisel (loosi-)kampaania kupongile
– Eelmüügipileti ostmisel meie e-piletikeskkonnas Fienta.com

Kõiki Lottemaa uudiskirjaga liitumise ja kampaaniate käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Kogutud isikuandmete abil teavitame külastajaid Lottemaa turunduslikest uudistest, kampaaniatest ja üritustest. Kes ei soovi olla uudiskirjaloendis, saab ennast sellest eemaldada koheselt iga saadetud turundusliku uudiskirja jaluses asuva lingi kaudu. Muudatus jõustub koheselt.

Isikuandmete kaitse

Lottemaa rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) külastaja isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Lottemaa ei väljasta isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsustingimusi muuta. Meie veebilehte kasutama asudes, eeldame, et oled nende põhimõtetega tutvunud ning nendega nõustunud. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume meiega ühendust võtta aadressil uudiskiri@lottemaa.ee