Filmiriiul

Siit leheküljelt leiad tükikese Leiutajateküla põnevatest tegemistest ilma kodust lahkumata.
Naudi meie andekate noorte näitlejate poolt loodud ja lavastatud kogupere muusikale TELIA TV vahendusel.


Lottemaa muusikal:
Leiutajateküla ununenud unistused

Leiutajatekülas kulgeb elu mõnusal ja argisel moel – kes leiutab, kes harjutab pilli, kes otsib seiklusi ja kes ootab laupäevaõhtust simmanit. Nii nagu ikka Leiutajatekülas, juhtub ka kõige igapäevasema käigus midagi üllatavat ja põnevat. Veidra külalise saabumine simmanile on ühteaegu nii üllatav, kui ka põnevaid küsimusi tekitav.

Kas peab alati tegema seda, mida juba aastasadu on tehtud?
Kas peab alati nägema maailma just ühest kindlast nurgast?

Uudishimu teeb elu huvitavaks! Leiutajateküla elanikud otsustavad leiutada omale uued unistused, põnevad kombed ja aegumatud traditsioonid. Suures uuenduste tuhinas unustatakse aga ära vanad soovid ja unelmad ning alati krapsakas koeratüdruk Lotte, püüab seda olukorda päästa.

Kas see aga õnnestub!

Vaata SIIT »


Lottemaa muusikal:
On igaüks meist leiutaja

Juba aastaid on Leiutajatekülas olnud komme, et varavalges ajab kärbes Jaak suure lärmiga kogu küla üles ja õhtuti sama suure lärmiga magama. Kuid päevad pole vennad, õhtutest rääkimata.

Käes on õhtu, mis on erilisem kui teised, sest juba järgmisel päeval on iga-aastane Leiutamise võistlus. Ja ega seegi õhtu ilma viperusteta möödu! Rebaste majas seisab Julia tuliselt oma tõekspidamiste eest, Sigade majas on seaema Helmi hädas oma pere ja traditsioonidega, Lotte kodus meenutatakse vanu aegu ja Adalbert palub Sofil teha taaskord võimatut.

Kõigile ootamatult ilmub võistlusele ka külale tundmatu rebane, kes kogu võistluse pea peale keerab…

Kuidas olukord laheneb, saab näha ja kuulda juba muusikalis!

Vaata SIIT »