fbpx

LOTTE FILMID LEIAD MEIE FILMIRIIULIST

Lottemaa filmiriiul pakub head ülevaadet Lotte filmidest. Siit leiad kõik Janno Põldma ja Heiki Ernitsi loodud teosed.

Filmiriiul

LOTTE JA KADUNUD LOHED

Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.

Audio: eesti, vene
Subtiitrid: inglise, vene
Kestus 78 min

Vaata Telia kaudu SIIT»


LOTTE JA KUUKIVI SALADUS

Ühel ööl juhtub Leiutajatekülas midagi ootamatut – kaks salapärast tundmatut hiilivad külla ja otsivad läbi vana rännukoer Klausi kohvri. Klaus ja Lotte asuvad uurima, kes selle teo taga võivad olla. Peagi saab selgeks, et otsitakse taga kolme salapärast kuukivi, mida Klaus oma viimase matka käigus mägedest leidis. Klaus ja Lotte otsustavad külastada Klausi rännukaaslasi, kelle käes on kaks ülejäänud kivi. Varsti selgub, et leidub veel teisigi, kes endale neid kolme müstilist kuukivi ihaldavad.

Audio: eesti
Subtiitrid: eesti, inglise, prantsuse, vene
Kestus 73 min

Vaata Telia kaudu SIIT»


LEIUTAJATEKÜLA LOTTE

Filmi peategelane, koeratüdruk Lotte elab koos oma sõprade kassipoeg Bruno ja jänesepoeg Albertiga suure mere ääres asuvas Leiutajatekülas. Igal aastal korraldavad külaelanikud uute leiutiste võistluse. Üks kuulsamaid leiutajaid külas on Lotte isa Oskar. Oskari peamiseks rivaaliks on jänes Adalbert. Järjekordse võistluse eelõhtul leiavad Lotte ja Bruno, merest vettinud raamatu. Raamatu vahelt ronib välja mesilane Susumu, aednik ja judotreener kaugest Jaapanist.

Audio: eesti
Subtiitrid: eesti, inglise, prantsuse, vene
Kestus 78 min

Vaata Telia kaudu SIIT»


LOTTE REIS LÕUNAMAALE

Rändlinnud lendavad üle Leiutajateküla Lõunamaa poole. Väike linnupoeg Pippo väsib ja teeb Leiutajatekülas hädamaandumise. Lotte koos oma isa Oskari ning vana rännukoer Klausiga otsustavad Pippo Lõunamaale viia. Teekond Lõunamaale on täis huvitavaid ja naljakaid seiklusi.

Audio: eesti, inglise, vene
Subtiitrid: eesti, inglise, vene
Kestus 65 min

Vaata Telia kaudu SIIT»