fbpx

Lottemaa suvi 2023

Sel suvel on Lottemaal kõik väga eriline!

Leiutajateküla UUS ELANIK jääkaru Alex on valmis ehitanud VÄGEVA LEIUTISE, mis varustab küla päikese-, vee- ja tuuleenergiaga. Kõigil, kellel on ämbrike energiat puudu, võib nüüd mannergu kaasa võtta ja Alexit külastada.

Hoopis tavatu on aga see, mis küla kohal siraval KUUL toimub!
Seal toimub SUUR LAULUPIDU ja loomulikult tahavad ka Leiutajateküla elanikud sellest osa saada. Mõeldud–tehtud, sest kui soov on suur ja Kuul sõbrad ees ootamas, siis asi see rakett kummimootorist käima tõmmata ning ise kohale põrutada!

Kas kuu on kriidist?
Mis asju seal üldse aetakse ning kuidas KUUJÄNESTEL vahepeal läinud on?
Kõik see selgub juba sel suvel Lottemaal!

Oleme avatud 10.06.-27.08 iga päev kell 10-18!

2023 suvine eriprogramm: LAULUPIDU KUUL!
Tutvu programmiga SIIT »


Pärnumaal Reiu külas on üks müstiline koht, kus saavad kokku muinasjutulisus ning reaalsus, kus kaob ajataju ning suunurgad on kui võluväel vaid ülespoole. See on koht, mis tõmbab magnetina nii suuri kui väikseid, nii poisse kui tüdrukuid.

See koht on LOTTEMAA  – Baltimaade suurim kogupere teemapark Eestis!

Lotte joonisfilmidest, muusikalidest ja raamatutest tuttavasse teemaparki jõuab nii rongiga kui jalutades. Külalisi ootavad erinäolised ja sõbralikud tegelased – jänesed, koerad, kassid, suslikud ja paljud teised. Kõigil neil on erinev maailmavaade, temperament ning roll külaelus aga kõik nad õpetavad lapsi keerukatest asjadest sotti saama läbi oma suu, silmade ja huumori.

Tegevusi jagub kõigile. Saab lustida loo peategelaste Lotte, Bruno ja Albertiga, meisterdada Oskariga, õppida aiatarkusi Annaga, musitseerida Paulaga, sportida Matiga, vaadata terve perega lustakaid teatrietendusi, nautida keskpäevast kontserti, seikluspargis ennast proovile panna ning külastada Leiutajateküla elanike vahvaid kodusid, kus leidub palju põnevaid leiutisi.

Soojal suvepäeval saab suurest seiklemisest puhata ja kosuda näiteks rannal lesides või Rannakohviku terrassil einestades. Avatud on Arturi pood, kust saab kaasa osta vahvat päeva meenutavad suveniirid.

Soovitame külastamiseks varuda VÄHEMALT 4 tundi! Et kogu programmist osa saada ja kõik leiutised ning atraktsioonid üle vaadata, selleks kulub vähemalt 2 päeva.