Laupäeval, 11. juunil alustab Lottemaa teemapark enda üheksandat hooaega. Uus hooaeg tuleb erilisem kui kunagi varem, sest terve suvi peetakse iga päev pulmi. 

 

 

Lottemaa suvehooaja avaüritusel kõlavad Leiutajatekülas esimest korda sellel suvel pulmakellad – Dr Ave ja jänes Mihkel on teineteist leidnud ja nende südamed põksuvad nii tugevasti ühes rütmis, et on aeg maha pidada vägev pulmapidu. 2022 suvehooaeg saab olema kõigist eelnevatest erinev, sest suur armastus väärib tähistamist ja vajab eriprogrammi. “Terve küla on lillevanikutes ning õhk on ootusest paks, sest ees on terendamas suur ja uhke pulmapidu, mille tarbeks on Janno Põldma kirjutanud neli uut näidendit,” on Lottemaa programmijuht Hana Kivi põnevil.

 

Uus hooaeg toob endaga kaasa mitmeid teisigi uuendusi. Jäneste planetaariumis on uus põnev lugu, aastate jooksul sügis- ja kevadtormidest räsida saanud rand on saanud täiesti uue ilme, terrass on uuendatud ning sinna on randunud filmist “Lotte ja kadunud lohed” nähtud laulu-uurijate Karli ja Viktori parv. Külas jooksevad ringi uued vahvad tegelased. “Raudpart Pauliine poeg Hubert, kes eelmisel aastal enda raudmunast koorus, on juba päris toimekas ning keerab kõiki ümber enda sõrme. Lisaks Hubertile on esmakordselt näha ka sealapsi Itit, Killut ja Ellit, kes on padjasõja korralikult selgeks saanud ning õpetavad seda lahkelt kõigile sõpradele,” lisab Kivi.

 

Lottemaa teemapark pakub 8 tundi elamusi kogu perele. Iga päev saab näha nelja erinevat etendust, sportida, balletti tantsida, lustida, laulda ja ujuda. Avatud on kohvikud ja suveniiripoed. Päeva kulminatsiooniks on suur pulmakontsert Lottemaa parimate hittide ja kõige uuemate lauludega. Päeva lõpetab pulmarongkäik läbi Leiutajateküla.

 

Lottemaa avab oma väravad 11. juunil ning lõpetab hooaja 28. augustil. Teemapark on avatud iga päev 10.00-18.00.