fbpx

UUS! Lotte ja Roosi reis kuule

Hommik algab Leiutajatekülas tavapäratult. Öösel pole külarahvas hästi maganud. Kuu nägi välja nagu pirakas ja sädelev pannkook ning sealt kostus imelikke hääli. Jänes Adalbert vähkres terve öö ühelt küljelt teisele ja luges porgandeid. Kärbes Jaak sahmis aga nii hullusti, et ka tema kallis naisuke Ruta ei saanud sõba silmale. Vana rännukoer Klaus istus oma kohvris ja pidas omakeskis aru, kuidas õigeid vastuseid saada ning hüljes Leo üritas paadikuuri katuselt pikksilmaga kuu pinda tabada. Hommikuks oli kõigil väsimus nii suur ja tukk peal ning ega see toriseminegi enam kaugel polnud.

Õnneks elab kärbes Jaagul vana klassivend ja sõber porikärbes Juku Kuul. Juku lendas sinna pappkarbist raketiga ja kirjutab praegu Kuul olles raamatut. Kirjanikel on vaja ju ikka väikest vaheldust.

Seda, et Kuul on imelikud lood, on külarahvas ühiselt mõistnud, ent kas kärbes Jaak saab porikärbes Jukult informatsiooni Kuul toimuvast ja kas see mõjutab ka Leiutajateküla igapäevaelu ning kas nutikas koeratüdruk Lotte taas midagi põnevat välja mõtleb, saad näha juba muusikalisest lasteetendusest.

TREILER»