fbpx

LOTTE JA ROOSI REIS KUULE

Kell 15:00

Hommik algab Leiutajatekülas tavapäratult. Öösel pole külarahvas hästi maganud. Kuu nägi välja nagu pirakas ja sädelev pannkook ning sealt kostus imelikke hääli. Jänes Adalbert vähkres terve öö ühelt küljelt teisele ja luges porgandeid, kärbes Jaak sahmis aga nii hullusti, et ka tema kallis naisuke, Ruta, ei saanud sõba silmale, vana rännukoer Klaus istus oma kohvris ja pidas omakeskis aru, kuidas õigeid vastuseid saada ning hüljes Leo üritas paadikuuri katuselt pikksilmaga kuu pinda tabada. Hommikuks oli aga kõigil väsimus nii suur ja tukk peal ja et ega see toriseminegi enam kaugel polnud.

Õnneks elab kärbes Jaagul vana klassivend ja sõber, porikärbes Juku, kuul. Juku lendas sinna pappkarbist raketiga ja kirjutab praegu kuul olles raamatut. Kirjanikel on vaja ju ikka väikest vaheldust.

Seda , et kuul on imelikud lood, on külarahvas ühiselt mõistnud, ent kas kärbes Jaak saab porikärbes Jukult informatsiooni kuul toimuvast ja kas see mõjutab ka Leiutajateküla igapäevaelu ning kas nutikas koeratüdruk Lotte taas midagi põnevat välja mõtleb, saad näha siis, kui tuled vaatama etendust!

Toimumise koht: Giovanni lava