COVID-19 piirangud

Alates 9.08.2021 lähtume piirangutest, mis Eesti Vabariigi Valitsus ja Terviseamet meile ette kirjutanud on ja tervitame Lottemaal üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, viimase 6 kuu jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud või kehtiva negatiivse testitulemusega külastajaid.

PANE TÄHELE!

Alates 9.08.2021 saavad LAPSED vanusega kuni 17 a jätkuvalt teemaparki piiranguteta.

Kõigil TÄISKASVANUD külastajatel (vanusega alates 18 a) palume teemapargi piletikontrollis esitada lisaks piletile isikut tõendav dokument ja üks järgnevatest:
– EL digitaalne COVID TÕEND vaktsineerimiskuuri täieliku läbimise kohta
– EL digitaalne COVID LÄBIPÕDEMISE TÕEND
– EL digitaalne COVID NEGATIIVNE TESTITÕEND*
– kohapeal tehtud COVID antigeeni kiirtesti negatiivne testitulemus**

Tõend võib olla nii digitaalne kui ka paberkandjal väljatrükk. Lisainfo tõendite kohta SIIT »

*Aktsepteerime kuni 48h varem tehtud antigeeni kiirtesti ja kuni 72h varem tehtud PCR-testi, kui testimise on läbi viinud tervishoiuteenuse osutaja ja selle kohta on väljastatud tõend.

**Lottemaa kiirtestimist ei teosta. Küll aga on võimalik tulla oma COVID-19 antigeeni kiirtestiga ja testida ennast Lottemaa pääslas asuvas piletikontrollis. Antigeeni kiirtesti on võimalik osta ka Lottemaa pääslas asuvast kassast hinnaga 3€/tk. Negatiivse testitulemusega saab teemaparki sisse. Positiivse testitulemuse puhul ei ole võimalik Lottemaad külastada, kuid pileti saab asendada 2022 aasta Jõulumaa pileti vastu, saates e-kirja aadressile info@lottemaa.ee.

Hoolime teineteisest ja hoiame tervist!
Haigusnähtudega palume koju jääda!