fbpx

COVID-19 piirangud

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

PANE TÄHELE!

LAPSED vanuses kuni 12 aastat ja 2 kuud pääsevad teemaparki ilma piiranguteta. (Ole valmis lapse vanust tõestama, kui piletikontrollis peaks tekkima selles osas küsimusi.)

Kõigil NOORTEL vanusevahemikus 12 aastat ja kolm kuud kuni 17 aastat (kaasa arvatud), palume teemapargi piletikontrollis esitada lisaks piletile isikut tõendav dokument ja üks järgnevatest:
– EL digitaalne COVID TÕEND vaktsineerimiskuuri täieliku läbimise kohta
– EL digitaalne COVID LÄBIPÕDEMISE TÕEND
– tervishoiuteenuse osutaja poolt mitte rohkem kui 72 tundi enne teemaparki sisenemist tehtud PCR või mitte rohkem kui 48 tundi enne tehtud ANTIGEEN-RT TEST negatiivse tulemuse kohta. Kehtib ka üldapteegis tehtud antigeeni kiirtesti tulemus.

Kõigil TÄISKASVANUD külastajatel (vanusega alates 18 a) palume teemapargi piletikontrollis esitada lisaks piletile isikut tõendav dokument ja üks järgnevatest:
– EL digitaalne COVID TÕEND vaktsineerimiskuuri täieliku läbimise kohta
– EL digitaalne COVID LÄBIPÕDEMISE TÕEND

Tõend võib olla nii digitaalne kui ka paberkandjal väljatrükk. Lisainfo tõendite kohta SIIT »

Hoolime teineteisest ja hoiame tervist!
Haigusnähtudega palume koju jääda!