Oleme avatud 09.06.-31.08

Kontakt

LOTTEMAA TEEMAPARK OÜ
Reg. 12455303
KMKR EE101642817

Lottemaa teemapark
Reiu küla, Häädemeeste vald
Pärnumaa 86508

Tel.: +372 588 55 699/ E-R 9.00-17.00

E-post: info@lottemaa.ee

MEESKOND

Tegevjuht – Margit Toodu
margit@lottemaa.ee

Turundusjuht – Kaire Lerg
kaire@lottemaa.ee

Turundus-ja müügispetsialist – Riina Nõmmsalu
riina@lottemaa.ee

Programmijuht – Hana Kivi
hana@lottemaa.ee

Haldusjuht – Alar Kullamaa
alar@lottemaa.ee

Kaubandus –
kaubandus@lottemaa.ee

Toitlustus –
toitlustus@lottemaa.ee